conti_xpa1650bp
conti_xpa1650bp_2
conti_xpa1650bp
conti_xpa1650bp_2
CONTI XPA1650BP conti v fo v-belt 1650 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1650
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1650 mm
  • Inside length: 1610 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715171
  • Supplier number: CONTI XPA1650BP
Length
1650
Width
12,7 mm
Reference length ld
1650 mm
Inside length
1610 mm