conti_xpa1950bp
conti_xpa1950bp_2
conti_xpa1950bp
conti_xpa1950bp_2
CONTI XPA1950BP conti v fo v-belt 1950 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1950
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1950 mm
  • Inside length: 1910 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715331
  • Supplier number: CONTI XPA1950BP
Length
1950
Width
12,7 mm
Reference length ld
1950 mm
Inside length
1910 mm