conti_xpa2160p
conti_xpa2160p_2
conti_xpa2160p
conti_xpa2160p_2
CONTI XPA2160P conti v fo pioneer v-belt 2160 x 12.7 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 2160
  • Width: 12,7 mm
  • Height: 9 mm
  • Reference length Ld: 2160 mm
  • Inside length: 2120 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V ADVANCE
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858001810
  • Supplier number: CONTI XPA2160P
Length
2160
Width
12,7 mm
Height
9 mm
Reference length ld
2160 mm
Inside length
2120 mm