conti_xpa2240bp
conti_xpa2240bp_2
conti_xpa2240bp
conti_xpa2240bp_2
CONTI XPA2240BP conti v fo v-belt 2240 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2200
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2240 mm
  • Inside length: 2200 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715454
  • Supplier number: CONTI XPA2240BP
Length
2200
Width
12,7 mm
Reference length ld
2240 mm
Inside length
2200 mm