conti_xpa2332p
conti_xpa2332p_2
conti_xpa2332p
conti_xpa2332p_2
CONTI XPA2332P conti v fo pioneer v-belt 2332 x 12.7 mm black/blue
79.21 tax incl.
On order: delivered from 09/06/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 82.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 09/06/2026
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Length: 2332
  • Width: 12,7 mm
  • Height: 9 mm
  • Reference length Ld: 2332 mm
  • Inside length: 2292 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V ADVANCE
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817708630
  • Supplier number: CONTI XPA2332P
Length
2332
Width
12,7 mm
Height
9 mm
Reference length ld
2332 mm
Inside length
2292 mm