conti_xpa882bp
conti_xpa882bp_2
conti_xpa882bp
conti_xpa882bp_2
CONTI XPA882BP conti v fo v-belt 882 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 882
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 882 mm
  • Inside length: 842 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715751
  • Supplier number: CONTI XPA882BP
Length
882
Width
12,7 mm
Reference length ld
882 mm
Inside length
842 mm