conti_xpa900bp
conti_xpa900bp_2
conti_xpa900bp
conti_xpa900bp_2
CONTI XPA900BP conti v fo v-belt 900 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 900
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 900 mm
  • Inside length: 860 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715768
  • Supplier number: CONTI XPA900BP
Length
900
Width
12,7 mm
Reference length ld
900 mm
Inside length
860 mm