conti_xpb1525bp
conti_xpb1525bp_2
conti_xpb1525bp
conti_xpb1525bp_2
CONTI XPB1525BP conti v fo v-belt 1525 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1525
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 1525 mm
  • Inside length: 1465 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX605
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715980
  • Supplier number: CONTI XPB1525BP
Length
1525
Width
16,3 mm
Reference length ld
1525 mm
Inside length
1465 mm