conti_xpb2410bp
conti_xpb2410bp_2
conti_xpb2410bp
conti_xpb2410bp_2
CONTI XPB2410BP conti v fo v-belt 2410 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2410
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 2410 mm
  • Inside length: 2350 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX953
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716215
  • Supplier number: CONTI XPB2410BP
Length
2410
Width
16,3 mm
Reference length ld
2410 mm
Inside length
2350 mm