conti_xpc3350p
conti_xpc3350p_2
conti_xpc3350p
conti_xpc3350p_2
CONTI XPC3350P conti v fo pioneer v-belt 3350 x 22 mm black/blue
256.37 tax incl.
On stock, immediately available.
each
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
Key features according to our expert
  • Length: 3350
  • Width: 22 mm
  • Height: 16 mm
  • Reference length Ld: 3350 mm
  • Inside length: 3278 mm
  • Outer length La: 3379 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588892
  • Supplier number: CONTI XPC3350P
Length
3350
Width
22 mm
Height
16 mm
Reference length ld
3350 mm
Inside length
3278 mm
Outer length la
3379 mm