conti_xpc3750p
conti_xpc3750p_2
conti_xpc3750p
conti_xpc3750p_2
CONTI XPC3750P conti v fo pioneer v-belt 3750 x 22 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 3750
  • Width: 22 mm
  • Height: 16 mm
  • Reference length Ld: 3750 mm
  • Inside length: 3678 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588571
  • Supplier number: CONTI XPC3750P
Length
3750
Width
22 mm
Height
16 mm
Reference length ld
3750 mm
Inside length
3678 mm