conti_xpz1202bp
conti_xpz1202bp_2
conti_xpz1202bp
conti_xpz1202bp_2
CONTI XPZ1202BP conti v fo v-belt 1202 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1202
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1202 mm
  • Inside length: 1164 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX475
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716567
  • Supplier number: CONTI XPZ1202BP
Length
1202
Width
9,7 mm
Reference length ld
1202 mm
Inside length
1164 mm