conti_xpz1480p
conti_xpz1480p_2
conti_xpz1480p
conti_xpz1480p_2
CONTI XPZ1480P conti v fo pioneer v-belt 1480 x 9.7 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 1480
  • Width: 9,7 mm
  • Height: 8 mm
  • Reference length Ld: 1480 mm
  • Inside length: 1442 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 3VX585
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858001094
  • Supplier number: CONTI XPZ1480P
Length
1480
Width
9,7 mm
Height
8 mm
Reference length ld
1480 mm
Inside length
1442 mm