conti_xpz812bp
conti_xpz812bp_2
conti_xpz812bp
conti_xpz812bp_2
CONTI XPZ812BP conti v fo v-belt 812 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 812
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 812 mm
  • Inside length: 774 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX321
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717281
  • Supplier number: CONTI XPZ812BP
Length
812
Width
9,7 mm
Reference length ld
812 mm
Inside length
774 mm