conti_xpz937bp
conti_xpz937bp_2
conti_xpz937bp
conti_xpz937bp_2
CONTI XPZ937BP conti v fo v-belt 937 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 937
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 937 mm
  • Inside length: 899 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX370
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717397
  • Supplier number: CONTI XPZ937BP
Length
937
Width
9,7 mm
Reference length ld
937 mm
Inside length
899 mm