dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
dewalt_dnn20r38g12e
DEWALT DNN20R38G12E roll nail 2.03-38 ringed galvanised G12 (17500 pcs)
152.60 tax incl.
What does this mean in practice?
  • Purchase a selected 18V or 54V XR garden machine? Then you can choose one of the 4 extra gifts within the official Buy & Get promotion.
Product description
  • [DNN] Roller Nails 2.03-38 Ringed Galvanised G12 17.5m
Key features according to our expert
  • Length: 38 mm
  • Diameter: 2,03 mm
Specifications / All features
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5902013952107
  • Supplier number: DEWALT DNN20R38G12E
Length
38 mm
Diameter
2,03 mm
23,0 mm
Length
38,0 mm