dewalt_dnn20r45g12e
dewalt_dnn20r45g12e
dewalt_dnn20r45g12e
dewalt_dnn20r45g12e
dewalt_dnn20r45g12e
dewalt_dnn20r45g12e
DEWALT DNN20R45G12E rolling nail 2.03-45 ringed galvanised G12 (17500 pcs)
132.80 tax incl.
What does this mean in practice?
  • Purchase a selected 18V or 54V XR garden machine? Then you can choose one of the 4 extra gifts within the official Buy & Get promotion.
Product description
  • [DNN] Roller Nails 2.03-45 Ringed Galvanised G12 17.5m
Key features according to our expert
  • Length: 45 mm
  • Diameter: 2,03 mm
Specifications / All features
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5902013952084
  • Supplier number: DEWALT DNN20R45G12E
Length
45 mm
Diameter
2,03 mm
23,0 mm
Length
45,0 mm