fami_fls65000a01
FAMI FLS65000A01 steel container with handles size 4 300x500x200 grey RAL 7000
34.38 tax incl.
On order: delivered from 23/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 23/05/2026
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description:
  • Steel holders with handles size 4
  • Dim. mm W =300 D =500 H =200
  • Colour: grey RAL 7000
Key features according to our expert
  • Width: 300 mm
  • Height: 200 mm
  • Depth: 500 mm
  • Colour (manufacturer): Grey
  • Color: Grey
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711396009
  • Supplier number: FAMI FLS65000A01
Width
300 mm
Height
200 mm
Depth
500 mm