hi_force_mb120_65_50
HI-FORCE MB120-65-50 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 65 x 50 x 7.5 mm
  • Spanner size outer 65 mm
  • Spanner size inside 50 mm
  • Wall thickness 7.5 mm