hi_force_mb120_70_65
HI-FORCE MB120-70-65 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 70 x 65 x 2.5 mm
  • Spanner size outer 70 mm
  • Spanner size inside 65 mm
  • Wall thickness 2.5 mm