hi_force_mb120_80_75
HI-FORCE MB120-80-75 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 80 x 75 x 2.5 mm
  • Spanner size outer 80 mm
  • Spanner size inside 75 mm
  • Wall thickness 2.5 mm