hi_force_mb120_85_70
HI-FORCE MB120-85-70 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH120NRH, 85 x 70 x 7.5 mm
  • Spanner size outside 85 mm
  • Spanner size inside 70 mm
  • Wall thickness 7.5 mm