hi_force_mb210_80_70
HI-FORCE MB210-80-70 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 80 x 70 x 5 mm
  • Spanner size outer 80 mm
  • Spanner size inside 70 mm
  • Wall thickness 5 mm