hi_force_mb210_95_80
HI-FORCE MB210-95-80 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 95 x 80 x 7.5 mm
  • Spanner size outer 95 mm
  • Spanner size inside 80 mm
  • Wall thickness 7.5 mm