hi_force_mb27_30_24
HI-FORCE MB27-30-24 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH27NRH, 30 x 24 x 3 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW27NRH
  • Spanner size outer 30 mm
  • Spanner size inside 24 mm
  • Wall thickness 3 mm