hi_force_mb27_46_36
HI-FORCE MB27-46-36 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH27NRH, 46 x 36 x 5 mm
  • Spanner size outer 46 mm
  • Key width inside 36 mm
  • Wall thickness 5 mm