hi_force_mb27_46_41
HI-FORCE MB27-46-41 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH27NRH, 46 x 41 x 2.5 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW27NRH
  • Spanner size outer 46 mm
  • Key width inside 41 mm
  • Wall thickness 2.5 mm