hi_force_mb430_95_90
HI-FORCE MB430-95-90 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 95 x 90 x 2.5 mm
  • Spanner size outer 95 mm
  • Key width inside 90 mm
  • Wall thickness 2.5 mm