hi_force_mb54_60_46
HI-FORCE MB54-60-46 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 60 x 46 x 7.0 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW54NRH
  • Spanner size outer 60 mm
  • Key width inside 46 mm
  • Wall thickness 7.0 mm