hi_force_mb54_60_55
HI-FORCE MB54-60-55 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 60 x 55 x 2.5 mm
  • Spanner size outer 60 mm
  • Key width inside 55 mm
  • Wall thickness 2.5 mm