conti_at511256
CONTI AT5 1125 6 Conti Synchroflex timing belt - AT511256
33.14 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 33.
  • Length: 1125
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1125 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817109284
  • Supplier number: CONTI AT511256
Pitch
5 mm
Width
6 mm
Nominal length
1125 mm