conti_at552532
CONTI AT5 525 32 Conti Synchroflex timing belt - AT552532
73.75 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Length: 525
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 525 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817108126
  • Supplier number: CONTI AT552532
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
525 mm