conti_at53308gen3
CONTI AT53308GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 330 x 8 mm red
22.87 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 330
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 8 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 330 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817322065
  • Supplier number: CONTI AT53308GEN3
Pitch
5 mm
Width
8 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
330 mm