conti_at59758gen3
CONTI AT59758GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 975 x 8 mm red
45.77 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 37.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 975
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 8 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 975 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817322843
  • Supplier number: CONTI AT59758GEN3
Pitch
5 mm
Width
8 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
975 mm