conti_gtr872036
conti_gtr872036_2
conti_gtr872036
conti_gtr872036_2
CONTI GTR 720 8M 36 Conti Falcon PD timing belt - GTR872036
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
  • Depending on application
  • From -30 °C to +130 °C
  • Length: 720
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 36 mm
  • Product line: CONTI FALCON PD
  • Nominal length: 720 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI GTR872036
Pitch
8 mm
Width
36 mm
Nominal length
720 mm