conti_k15124212
CONTI K1,5 1242 12 F 1/5 Conti Synchroflex timing belt - K1.5124212
85.39 tax incl.
On order: delivered from 09/06/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 13.
  • Length: 1242
  • Pitch: 1,5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1242 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817271578
  • Supplier number: CONTI K1.5124212
Pitch
1,5 mm
Width
12 mm
Nominal length
1242 mm