conti_spa1269cl
conti_spa1269cl_2
conti_spa1269cl
conti_spa1269cl_2
CONTI SPA1269CL powerspan v-belt 1269 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1269
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1269 mm
  • Inside length: 1223 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817666367
  • Supplier number: CONTI SPA1269CL
Length
1269
Width
13 mm
Reference length ld
1269 mm
Inside length
1223 mm