conti_spb2075cl
conti_spb2075cl_2
conti_spb2075cl
conti_spb2075cl_2
CONTI SPB2075CL powerspan v-belt 2075 x 17 mm black
40.37 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 75.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Length: 2075
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2075 mm
  • Inside length: 2015 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655750
  • Supplier number: CONTI SPB2075CL
Length
2075
Width
17 mm
Reference length ld
2075 mm
Inside length
2015 mm