conti_spc4000cl
conti_spc4000cl_2
conti_spc4000cl
conti_spc4000cl_2
CONTI SPC4000CL powerspan v-belt 4000 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 4000
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 4000 mm
  • Inside length: 3916 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817659048
  • Supplier number: CONTI SPC4000CL
Length
4000
Width
22 mm
Reference length ld
4000 mm
Inside length
3916 mm