conti_spc4500cl
conti_spc4500cl_2
conti_spc4500cl
conti_spc4500cl_2
CONTI SPC4500CL powerspan v-belt 4500 x 22 mm black
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Length: 4500
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 4500 mm
  • Inside length: 4416 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817659062
  • Supplier number: CONTI SPC4500CL
Length
4500
Width
22 mm
Reference length ld
4500 mm
Inside length
4416 mm