conti_spc8000cl
conti_spc8000cl_2
conti_spc8000cl
conti_spc8000cl_2
CONTI SPC8000CL powerspan v-belt 8000 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 8000
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 8000 mm
  • Inside length: 7916 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670517
  • Supplier number: CONTI SPC8000CL
Length
8000
Width
22 mm
Reference length ld
8000 mm
Inside length
7916 mm