conti_spz1837cl
conti_spz1837cl_2
conti_spz1837cl
conti_spz1837cl_2
CONTI SPZ1837CL powerspan v-belt 1837 x 10 mm black
19.32 tax incl.
On stock, immediately available. we have 2 products in stock.
Key features according to our expert
  • Length: 1837
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1837 mm
  • Inside length: 1799 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653862
  • Supplier number: CONTI SPZ1837CL
Length
1837
Width
10 mm
Reference length ld
1837 mm
Inside length
1799 mm