conti_spz1987cl
conti_spz1987cl_2
conti_spz1987cl
conti_spz1987cl_2
CONTI SPZ1987CL powerspan v-belt 1987 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1987
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1987 mm
  • Inside length: 1949 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664899
  • Supplier number: CONTI SPZ1987CL
Length
1987
Width
10 mm
Reference length ld
1987 mm
Inside length
1949 mm