conti_t1056032
CONTI T10 560 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1056032
69.09 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 560
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 560 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817139694
  • Supplier number: CONTI T1056032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
560 mm