conti_t5dl94020
CONTI T5 940 20 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL94020
73.48 tax incl.
On stock, immediately available. we have 8 products in stock.
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 940
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 940 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817179386
  • Supplier number: CONTI T5DL94020
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
940 mm