conti_xpa982bp
conti_xpa982bp_2
conti_xpa982bp
conti_xpa982bp_2
CONTI XPA982BP conti v fo v-belt 982 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 982
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 982 mm
  • Inside length: 942 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715836
  • Supplier number: CONTI XPA982BP
Length
982
Width
12,7 mm
Reference length ld
982 mm
Inside length
942 mm