conti_xpc4000p
conti_xpc4000p_2
conti_xpc4000p
conti_xpc4000p_2
CONTI XPC4000P conti v fo pioneer v-belt 4000 x 22 mm black/blue
312.03 tax incl.
On stock, immediately available.
each
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
Key features according to our expert
  • Length: 4000
  • Width: 22 mm
  • Height: 16 mm
  • Reference length Ld: 4000 mm
  • Inside length: 3928 mm
  • Outer length La: 4029 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588588
  • Supplier number: CONTI XPC4000P
Length
4000
Width
22 mm
Height
16 mm
Reference length ld
4000 mm
Inside length
3928 mm
Outer length la
4029 mm