conti_xpc4310p
conti_xpc4310p_2
conti_xpc4310p
conti_xpc4310p_2
CONTI XPC4310P conti v fo pioneer v-belt 4310 x 22 mm black/blue
334.19 tax incl.
On order: delivered from 09/06/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 42.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 09/06/2026
Key features according to our expert
  • Length: 4310
  • Width: 22 mm
  • Height: 16 mm
  • Reference length Ld: 4310 mm
  • Inside length: 4238 mm
  • Outer length La: 4339 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588922
  • Supplier number: CONTI XPC4310P
Length
4310
Width
22 mm
Height
16 mm
Reference length ld
4310 mm
Inside length
4238 mm
Outer length la
4339 mm