conti_xpz1012bp
conti_xpz1012bp_2
conti_xpz1012bp
conti_xpz1012bp_2
CONTI XPZ1012BP conti v fo v-belt 1012 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1012
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1012 mm
  • Inside length: 974 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX400
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716420
  • Supplier number: CONTI XPZ1012BP
Length
1012
Width
9,7 mm
Reference length ld
1012 mm
Inside length
974 mm