conti_xpz1037bp
conti_xpz1037bp_2
conti_xpz1037bp
conti_xpz1037bp_2
CONTI XPZ1037BP conti v fo v-belt 1037 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1037
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1037 mm
  • Inside length: 999 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX410
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716444
  • Supplier number: CONTI XPZ1037BP
Length
1037
Width
9,7 mm
Reference length ld
1037 mm
Inside length
999 mm